Chodí k vám domů zoubková víla nebo ne?

Já a moje kamarádka zastáváme naprosto opačné názory na zoubkovou vílu. K nám domů přišla hned s prvním vypadnutým zoubkem. Mě i moji dceru tahle hra baví, to oboustranné napětí, jestli a co najde dcera pod polštářem schované (vždycky nějakou maličkost). Síla ovšem je, když nás zub opustí v situaci, kdy musím těžce improvizovat, ale co bych jako profesionální svobodná matka nezvládla:) Kamarádka to vidí tak, že dceři blbnu hlava nějakou fiktivní postavou, která neexistuje. Nevím, ale u dětí do předškolního věku si myslím, že je pro ně naprosto přirozené bavit se nadpřirozenými magickými bytostmi a kouzly. Postoj ostatních respektuji a myslím, že pokud je rodič názoru, že zoubková víla neexistuje, tak by se neměl přemáhat, protože dítě to stejně vycítí. P.S. Mimochodem mám obavu, že moje dcera bude ze zištných důvodů věřit na zoubkovou vílu i v 15:)

Máte téma, které Vám tu chybí? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@klubsvobodnychmatek.cz nebo na FB

Autor příspěvku: admin