Nejnovější průzkum ukázal, které seznamky fungují

Klub svobodných matek provedl na skupině téměř 2 000 žen průzkum s cílem zjistit, které české seznamky v současnosti fungují a které představují marné naděje. A toto jsou výsledky:

1. V první řadě na každé seznamce existuje kategorie normálních chlapů, kteří se skutečně chtějí seznámit, ale také skupina podivných existencí, kterým o partnerský vztah vůbec nejde. Neexistuje žádná vzácná seznamka, kde by se koncentrovala pouze první uvedená žádoucí skupina.
  2. Ačkoliv principem seznamek není dopisovat si do bezvědomí, přece jen si udělejte o druhém představu, než se dohodnete na schůzce. Emancipace dnes funguje oboustranně – ne vždy platí, že muž galantně zaplatí ženě kávu, takže peněženku radši s sebou. Na druhou stranu jsou i takoví, kteří nemají problém zaplatit večeři. V pár případech se i stalo, že dotyčný přinesl kytku, ale tito jsou chráněná menšina.
  3. E-darling.cz  se vyznačuje nejnižším počtem skutečně navázaných kontaktů.
  4. Seznamka.cz je charakteristická vysokým počtem mužů, kteří na ní jsou dlouhodobě a třeba už 3 roky hledají stále tu pravou.
  5. V mála případech, nicméně úspěšných, se osvědčily Twoo, Tinder, Lidé.cz a FB Seznamka Nový začátek.
  6. Nejčastěji se podařilo navázat perspektivní a trvalé vztahy na Badoo.cz
  7.  Další možností je nehledat na seznamkách, ale přihlásit se do některé zájmové skupiny, kde se z přátelství může vyklubat něco víc.

Autor příspěvku: admin