Máme obrovskou radost – letos náš Klub svobodných matek zajistil vánoční dárky ? pro 200 dětí, což je jednou tolik oproti minulému roku! Dětská vánoční přání byla rozmanitá od plyšáků přes panenky, lega, sportovní hry až příkladně k tabletu, díky kterému může jeden kluk v 5. třídě konečně začít dělat úkoly z informatiky doma a ne ve škole po vyučování. Je pravda, že některé děti nám jako své vánoční přání napsaly “COKOLIV”….
Nic z toho by ale nebylo možné bez našich partnerů a stovek dárců, kteří nám pomohli tuhle velkou věc uskutečnit? Moc děkujeme společnosti Bonami za charitativní bazar a úspěšnou kampaň #dikymamizavanoce, velikánské poděkování patří Noře Fridrichové, pod jejíž taktovkou se uskutečnila charitativní knižní burza v divadle La Fabrika za výrazného přispění týmu z České televize. Velkou pomoc pro nás znamenala iniciativa Asociace společenské odpovědnosti a Westfield Chodov. Veleúspěšný byl projekt ve spolupráci s IKEM, kdy z prodeje každého IKEM náramku šla částka 100 korun na vánoční dárky. Nesmíme opomenout ani firmu Zásilkovna, která nám výrazně ulehčila odesílání vánočních dárků. A “last but not least” naše velikánské poděkování patří vám všem dárcům jednotlivě, kteří jste nám pomáhali příspěvky nebo nákupem v našem eshopu nejen na vánoce, ale i průběhu celého roku? Finance, které naše organizace získala nad rámec nákladů na vánoční dárky, budou použity v programu prvního pololetí 2020, kde budeme opět platit dětem obědy, školy v přírodě, letní tábory a vše, co bude třeba. Krásné vánoce všem??