finance

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 1 týden.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4683 Odpověď

  kateřina

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat,,mám ročního syna a tatínek je ve vězení,posílá mi 500 alimenty,samozřejmě mám R.P.ale nestačí to.na celý měsíc mi zbyde 1000kč,nevim co mam dělat,můžete mi poradit?děkuji.

 • #4699 Odpověď

  admin
  Právník

  Dobrý den Kateřino, doporučuji Vám nahlédnout do naší sekce “Manuál samoživitelky”, konkrétně článek “Na co má svobodná matka nárok”, kde naleznete výčet možných dávek státní sociální podpory s podmínkami pro jejich obdržení. Zasílání částky 500,- výživného – zde neuvádíte, zda je to částka výživného určená soudem nebo je to maximální částka, kterou je partner při pracovních činnostech v rámci výkonu trestu schopen vydělat, a tím pádem na výživné zasílat. Celou situaci je také nutné vidět komplexně ve smyslu případné změny bydlení a získání pomoci od širší rodiny, apod.

Odpovědět: finance
Vložení dotazu do poradny:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">