konec RD

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3397 Odpověď

  bk

  Dobrý den , obracím se na Vás s radou .Jsem matka samoživitelka .V září mi skončí RD.Dítě bude mít 2roky a 8měsíců .V případě nevzetí syna do školky , (berou se přednostně 3leté děti) jakou mám možnost finanční pomoci .Zaměstnavatel mi místo drží ,ale hlídání pro dítě nemám.Moc děkuji za odpověd.

 • #3399 Odpověď

  admin
  Právník

  Dobrý den, kalkulačky s podmínkami pro žádání příspěvků matek samoživitelek najdete zde na tomto odkazuhttps://klubsvobodnychmatek.cz/na-co-ma-svobodna-matka-narok/, hlavní princip je vázán především na koeficient životního minima. Pokud nastoupíte do práce, lze předpokládat, že Váš příjem bude natolik vysoký, že na dávky nedosáhnete – předpokládá se totiž, že hlídání dítěte bude hradit z Vašich příjmů.

Odpovědět: konec RD
Vložení dotazu do poradny:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">