Lživé informace o matce podané na soudu

Úvodní stránka Fóra Právní poradna Lživé informace o matce podané na soudu

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 1 týden.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3519 Odpověď

  Naďa

  Dobrý den, zažádala jsem na soudu o zvýšení výživného na své dva syny,otec se s nimi už dva roky víceméně nestýká, jeho reakce na zvýšení výživného byla , že napsal na soud 5 stran lživých, překroucených informací a hlavně, že jsem syna zbila, za to že se mu u něj kdysi na víkendu líbilo, je nesmyslné a lživé. Nevímzda to nějak řešit , nebo to nechat být a počkat na soudní stání? jak se bránit smyšleným informacím ?
  Děkuji Dohnálková Naděžda

 • #3525 Odpověď

  admin
  Právník

  Dobrý den Naďo, bohužel i takové případy se stávají. Pokud Váš ex partner napsal lživé informace na soud, musíte počkat na soudní stání a pokud znáte i jejich konkrétní obsah, připravit si dobře proti argumentaci, abyste byla na příštím soudním stání dobře připravena tyto informace vyvrátit. Z mého pohledu je zbytečné na soud v mezičase cokoliv posílat, protože se tím zabývat nebude, ale až přímo na příštím jednání.

Odpovědět: Lživé informace o matce podané na soudu
Vložení dotazu do poradny:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">