Na co mám nárok od otce dětí

Úvodní stránka Fóra Právní poradna Na co mám nárok od otce dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 8 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3989 Odpověď

  Michaela

  Dobrý den, jsem v situaci, že mám s patnerem ročního syna a jsem znovu těhotná. Po provalení jeho nevěry od nás po 7 letech odchazí a já bych se chtěla zeptat na co všechno mám s dětmi nárok. Máme společný byt který se nejspíš bude muset prodat ( má polovina je zaplacená a na jeho zbývá doplatit něco přes 800 000,- ) jiné dluhy ani vyživovací povinnosti nemá a plat má okolo 40 000,- jde mi o to o jakou částku mám požádat na syna případně potom jestli mám nárok na něco já jako těhotná ( 4.měsíc) . Plus jestli mám na něco nárok od státu. A jak dlouho se takový soud vleče – mám strach, že zůstane úplně bez prostředků. Děkuji za odpověď.

 • #3991 Odpověď

  admin
  Právník

  Dobrý den Michaelo, doporučuji prolistovat články v sekci “Manuál samoživitelky”. Samozřejmě máte nárok na výživné pro dítě i pro sebe, orientační kalkulaci i postup pro získání najdete v článcích. Stejně tak i informace o jednotlivých dávkách státní sociální podpory společně s podmínkami pro jejich získání.

Odpovědět: Na co mám nárok od otce dětí
Vložení dotazu do poradny:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">