Odvolani ke krajskemu soudu

Úvod Fóra Právní poradna Odvolani ke krajskemu soudu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #9080 Reply
   Lucie
   Host

   Dobry den, otec chtel stridavou peci a vzhledem k tomu, ze jsme jeste nemeli rozhodnuti soudu, pozadala jsem do svereni syna 10 let. Po Ospodu a soudu kdy nakonec otec pozadoval rozsirenou peci otec vyhral ale vyzivne bylo urceno z puvodni domluvy mezi nami 3000 na 4000. Rozhodnuti nam prislo posou a otec najednou zmenil nazor a chce stridavou peci asi kvuli financim takze pocitam ze bez vyzivneho. Chce podat odvolani. Ma sanci na vyhru kdyz si to syn preje ale zaroven vim ze bez vyzivneho nebudu mit na krouzky a otec nad ramec vyzivneho nikdy na nic neprispel, takze mam obavy ze syn o zajmove cinnosti prijde.

  • #9083 Reply
   admin
   Správce

   Dobrý den,
   predikovat rozhodnutí soudu skutečně nelze bez podrobné znalosti celé situace. V každém případě otec musí u soudu uvést relevantní argumenty, proč krátce po soudním rozhodnutí o rozšířené péči změnil svůj názor a žádá o střídavou péči.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Odvolani ke krajskemu soudu
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">