Pomoc te mi prosím

Úvod Fóra Právní poradna Pomoc te mi prosím

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #9234 Reply
   Patrik Hošek
   Host

   Dobrý jden, před rokem a půl jse nám narodila holčička jménem Ema já jsem její otec a abych uzivil malou Emicku a její matku s dítětem Štěpánkem teré si na mě zvykl a začal mi sám od sebe říkat tati jsem se musel otáčet po půl roce dřiny jsme byly nuceny opustit být v Plzni a já byl nuceny okamžitě tuto situaci řešit novou prací i z bydlením což jsem dokázal a za dva dny jsem nás přestěhoval do Kadaně kde jsem chodil do práce každý den po roce zde jsem zjistil že přítelkyně mě neustále podvádí po chvíli pátrání jsem zjistil že za rok co jsem dělal max k tomu abychom se měli líp mě podvedla nejméně 3x. Nyní 6.2 jsem byl v práci a nedalo mě to nico mi táhlo domu tak jsem zakončil o hodinu a půl dřív v práci a zašel domu kde má přítelkyně veselé soulozila z jedním chlapem a vedle v místnosti spali děti ona opilá a z úsměvem do obličeje jako by nic mi oznámila co hrotis jsem se musel sebrat a jít projít ven po vrácení jsem šel k dětem kde jsem usnul na zemi jenže ráno v 6hodin ona oblékla obě děti a odesla bez jediného slova. Nyní se dozvídám že je na bytě kde se kouří mariuhana a chlastá se tam i zmou dcerou a jejím synem odmítá mi vidat malou dnes je to 6 den co děti nevidím jejího syna má v opatrovnictvi a malá má mě i mámu ale bez opatrovnictvi zatím jsme to neřešili neměl jsem tušení že se nico takového děje malá je na mě vysazena a já na ní a nechtěl jsem abych o ní přišel a hlavně aby ona přišla o svého tatínka kterého miluje jenže matka dělá naschvál nevím co mám dělat a kam zajít aby malá Emička byla se mnou v žádném případě nestojím o to aby malá trpěla a já též za to že matka se rozhodla pro tento krokani já a ani malá jsme neměli v plánu se opustit hodlám zažádat o svěření mě dcery do mě péče a co nejdříve ji dostat z bytu kde jsou manipulace z drogami a alkoholem. Jenže nevím co a jak a kam zajít kdo by mě pomohl a jak by to bylo kdybych zazadal o svěření své dcery do mě péče rázem bych musel zkoncit v práci a tak bych neutahl nájem vyzná se nikdo v tomto případě a dokázal by mě nikdo poradit co mám dělat aby dcera a já jsme se ne trápili a nepřišli tak o sebe?

  • #9244 Reply
   admin
   Správce

   Dobrý den,
   primárně se obraťte na nejbližší pracoviště OSPOD, kde by Vám pracovníci měli pomoci sepsat návrh na svěření dítěte do péče. Pokud je ohroženo aktuálně zdraví dítěte v důsledku nezodpovědného chování matky (požívání alkoholu, omamných látek, apod.), je možné podat žádost o předběžné opatření s dřívější účinností tak, aby nebylo ohroženo zdraví dítěte. Vzhledem ke komplikovanosti případu vstupuje do hry více proměnných – pokud by byla dcera svěřena do Vaší péče, je pak možnost požádat o rodičovskou dovolenou, dále o další dávky státní sociální podpory, jejíž výčet naleznete na našich stránkách v sekci Manuál pro rodiče samoživitele. V neposlední řadě je Vám k dispozici i naše klubová právní poradna na emailu poradna@klubsvobodnychmatek.cz, kde můžete řešit detaily Vašeho případu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Pomoc te mi prosím
Osobní informace:





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">