příspěvky při nástupu na MD, rodičovskou dovolenou

Úvodní stránka Fóra Právní poradna příspěvky při nástupu na MD, rodičovskou dovolenou

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4794 odpověď

  Hanka

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na několik dotazů. s partnerem čekáme dítě, ale nežijeme spolu a zatím to ani neplánujeme kvůli zdravotnímu stavu jeho matky. Aby tedy mohl dítě navštěvovat a já nemusela platit za nájemné, nastěhovala jsem se do bytu, který vlastní. Proto bych ráda věděla na co mám všechno nárok, protože co si budeme nalhávat, tím že pracuji a vydělávám nemám nárok na porodné, přídavky, jen kvůli tomu, že pracuji. Jelikož jsem v této problematice plně nová, tak budu ráda za každou radu. Navíc jsem ráda, že mi poskytl možnost bydlet v jeho bytě aniž by po mě chtěl nájem a proto už jen z principu je mi proti srsti, když bych po něm chtěla platit ještě něco na dítě. Už to je velká oběť, vždyť byt mohl stále pronajímat a za účelem dalšího zisku.
  Děkuji za odpověď.

 • #4795 odpověď

  admin
  Správce

  Dobrý den Hanko, veškeré informace naleznete v sekci Manuál samoživitelky, konkrétně v přehledu článku “Na co má svobodná matka nárok”.

Odpověď na: příspěvky při nástupu na MD, rodičovskou dovolenou
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno