Rada pro matku na RD s hypotékou na krku

Úvod Fóra Právní poradna Rada pro matku na RD s hypotékou na krku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #4916 Reply
   Petra
   Host

   Dobrý den, dostala jsem se do zoufale životní situace a potřebovala bych poradit.
   Jsem matka na rodičovské dovolené s dvouletou dcerou. Bydlime v domě na hypotéku, který jsme pořídili s partnerem (otcem dítěte). Partner mě podvádí, o malou se nestara, chtěla bych od nej odejít, jenže hypotéka a tudíž i nemovitost je napsána na mě, protože partner hypotéku nedostal.
   Docetla jsem se, ze příspěvek na bydlení dostat v případě hypotéky nemohu. Příjem mám pouze rodičovský příspěvek, tudíž náklady na toto bydlení není absolutně možné z me strany pokryt.
   Než by se nemovitost prodala, nemám finance na pokryti tohoto meziobdobí, což nemůžu ani vědět, jak dlouhé by bylo. Malou mi do MŠ zatím nevezmou a tudíž nemůžu nastoupit ani do práce. Pomoc od rodičů také není možná, oba již zemřeli. Vůbec nevím, jak mám dal fungovat, abych o vše nepřišla nesplacenim hypouveru a tím pádem nepřišla o možné prostředky na zajištění budoucnosti.
   Partner přestane hypotéku okamžitě platit, pokud od nej odejdu.
   Existuje vůbec nějaké reseni, jak z této situace ven,?
   Mockrát děkuji za jakýkoli nápad nebo radu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: Rada pro matku na RD s hypotékou na krku
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">