Úprava prac.doby pro samoživitelku

Úvod Fóra Právní poradna Úprava prac.doby pro samoživitelku

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Nikol – Mell a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4864 odpověď

  Nikol – Mell

  Dobrý den,
  pracuji v sociálních službách a přijata jsem byla loňský rok (doba určitá do 5.12.2018) na 12h směny. Bohužel jsme se v průběhu roku rozešli s otcem a já mám nyní dvě děti ve věku 5. a 3.roky ve své péči. U nás v zaměstnání jsou i pozice na 8.směnný provoz no je to jiná pozice než moje, ale pro stejný účel- přímá péče. Ale jsou samosebou obsazený, Už od února se snažím domluvit 8.hodinové směny. No bez úspěchu.
  Chci se optat zda-li mi zaměstnavatel musí umožnit 8.hodinové směny nebo nemusí. Popřípadě jestli má nějak povinnost z té pozice někoho přesunout někam jinam. Jelikož si tak nějak nevím rady. Syn má poslední školkový rok, ráda bych se mu věnovala až bude chodit do školy. Takto si musím platit chůvu jelikož dělám kr. a dl. týden..
  jsem z toho dost nešťastná.

  Děkuji Nikol

Odpověď na: Úprava prac.doby pro samoživitelku
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">