Z mateřské na materskou

Úvodní stránka Fóra Právní poradna Z mateřské na materskou

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 6 měsíců, 1 týden.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4913 Odpověď

  Lilli

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit na co bych měla nárok v případě, že bych po skončení rodičovské šla na rizikové těhotenství. Jsem samozivitelka syn pujde do školky. Rodičovskou jsem pracovala na zkrácený úvazek. Do teď jsem probírala řidičák, příspěvek na dítě a bydlení. S tím co jsem probírala bych druhé dítě neuzivila, ale nikdo mi nechce říct jak by to bylo v případě, že bych druhé dítě skutečně měla. Děkuju moc za odpověď.

 • #4925 Odpověď

  admin
  Právník

  Dobrý den Lilli, není jasné, jestli nemožnost potvrzení Vaši informací byla přímo na ČSSZ, nicméně režim poskytování dávek státní sociální podpory je vázán příkladně na koeficient životního minima, kde hrají roli měsíční rozhodné příjmy. V sekci “Manuál samoživitelky” naleznete výčet jednotlivých dávek (přídavek na dítě, příspěvek na bydlení, apod.) s konkrétními kalkulačkami, kde si můžete vzorově spočítat, zda na dané dávky dosáhnete či nikoliv.

Odpovědět: Z mateřské na materskou
Vložení dotazu do poradny:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">