Stejně jako v loňském roce bude i letos náš Klub zajišťovat vánoční dárky pro 100 dětí rodičů samoživitelů. Akce probíhá pod názvem Pomáháme plnit vánoční přání dětem z neúplných rodin a v rámci týdne dárcovství (Giving Tuesday) ji s námi zaštiťuje Asociace společenské odpovědnosti a nákupní centrum Westfield Chodov.

Maminky z facebookové skupiny Klubu svobodných matek měly možnost nominovat ty, jejichž finanční situace jim nedovoluje dárky pro děti pořídit a my jsme vytvořili seznam dětských přání.

Od pátku 29. listopadu do úterý 3. prosince budeme v nákupním centru Westfield Chodov prodávat výrobky z našeho eshopu a zákazníci centra budou mít rovněž možnost jednotlivé dárky pro děti zakoupit a odevzdat u našeho stánku. Dárečky následně rozešleme prostřednictvím Zásilkovny maminkám, aby je dětem mohly dát pod stromeček.

Děkujeme za spolupráci a partnerům – Asociaci společenské odpovědnosti, nákupnímu centru Westfield Chodov a Zásilkovně – za jejich štědrou podporu!

Leave a Comment