Platíme dětem kroužky a zájmové aktivity

Od září spouštíme program, zaměřený na finanční pomoc potřebným rodičům samoživitelům v podobě úhrady kroužků a zájmových aktivit pro děti.

PRO ZÁJEMCE O ZAŘAZENÍ DO PROGRAMU
Je nutné zaslat stručnou žádost na e-mail info@klubsvobodnychmatek.cz v této struktuře:
– jméno a příjmení, trvalé bydliště
– počet a věk dětí
– stručnou rekapitulaci životní situace s uvedením hrubé struktury měsíčních příjmů a výdajů včetně výživného a případných dávek státní sociální podpory
– uvedení důvodu, proč právě on by měl pomoc pro děti obdržet
– předběžný souhlas se zveřejněním informace o poskytnutí finanční pomoci na našich webových stránkách.
Pozn.: Poskytnutí pomoci není nárokové, správní rada neziskové organizace vybírá mezi obdrženými žádostmi ty nejvíce opodstatněné. U schválených žádostí jsou platby realizovány přímo na účet organizátora kroužku/zájmové aktivity.

PRO DÁRCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ POMOCI A PŘISPĚT DĚTEM NA KROUŽKY A ZÁJMOVÉ AKTIVITY
– v případě platebního příkazu je možné přispět přímou platbou na náš účet číslo 578344002/5500
– v případě platby prostřednictvím platební karty je možné přispět ZDE.
Seznam dětí, kterým jsme pomohli, je k dispozici ZDE.

Ředitelka: Dana Pavlousková
Telefon: +420 702 019 159