Podpořte děti

Všechny matky samoživitelky mají jediný cíl: postarat se dobře o svoje děti

Ne všechny však pro to mají podmínky, a proto se jim snažíme pomáhat. Jak? Poskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci usilujeme o to, aby se svobodné maminky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.

Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.”
Děkujeme, že nás podpoříte!

Nebo chcete pomoci konkrétní mamince?

Děkujeme za váš obrovský zájem a snahu pomáhat rodičům samoživitelům v nouzi. Zde vznikla improvizovaná tabulka, kde jsou zapsány nejnutnější potřeby “našich” maminek, které můžete kontaktovat na přímo. Prosíme, zanechte pak info, zda se pomoc realizovala, aby věděli i ostatní dárci, že je pomoc již na cestě.