Sháníte letní tábor pro vaše děti? Poradíme, jak vybrat ten nejlepší

Sháníte letní tábor pro vaše děti? Poradíme, jak vybrat ten nejlepší

Spousta z nás řeší v létě problém, kam udat děti, které jsou nadšené z dvouměsíčních prázdnin. Méně jsou ale nadšení rodiče, kteří si nemohou vybrat dvouměsíční dovolenou. Někteří to řeší výpomocí od prarodičů, známých, přátel, alternativou jsou klasické letní tábory nebo příměstské tábory.

A jak vybírat? Na portále www.tabory.cz si můžete zvolit tábor podle požadovaného termínu, místa a tématu. Mezi novinky tohoto roku patří například Muzikálový nebo Kuchařský tábor, v nabídce jsou i tábory tematicky zaměřené (například Harry Potter, Avatar, Madagaskar, oblíbení Mimoni, apod.). Pamatováno je i na nejmenší děti pro věkovou kategorii od 5 do 10 let. Průměrná cena táborů se pohybuje od 3 500 do 5 000 korun.

Nabídka www.borovice.cz nabízí kromě klasických pobytových letních táborů i tábory příměstské, kde si můžete vyfiltrovat tábory podle termínu, místa, věkové kategorie dětí a dalších parametrů. Průměrné ceny se pohybují v rozpětí od 1 700 do 2 500 korun podle náročnosti programu.

Do třetice portálu https://detske-tabory.info/ nabízí kromě nabídky různých táborů i informace, jak byly v minulosti jednotlivé tábory hodnoceny společně s informací o jejich obsazenosti na tuto sezónu.