Svačinové boxy od společnosti EMCO zdarma pro školáky maminek samoživitelek

Jste samoživitelka s malým školákem a je váš rodinný rozpočet napjatý, takže byste přivítali malou úlevu v podobě svačinového boxu zdarma?
Máte navíc rádi tyčinky společnosti EMCO?
Jednoduché, zúčastněte se naší soutěže, pravidla jsou jednoduchá:

1. Do komentáře FB příspěvku (najdete na timeline naší FB stránky https://www.facebook.com/klubsvobodnychmatek/ napište: jméno vašeho dítěte + jeho věk + jím ručně namalovaný obrázek, jak si představuje ideální svačinu.
2. Prvních 300 účastníků soutěže, kteří splní podmínku, bude kontaktováno pro získání souhlasu s poskytnutím osobních údajů za účelem zaslání svačinového boxu.
3. Soutěž probíhá od 13. srpna do 24. srpna 2018 do 12:00 hodin, v následujícím období budou svačinové boxy distribuovány vybraným adresátům. V případě, že bude vybráno 300 účastníků soutěže před datem ukončení soutěže, končí tato k uvedenému termínu.
4. Pro každé dítě bude zaslán 1 ks svačinového boxu. Dítě musí být školákem základní školy.
5. Účastí v soutěži dáváte souhlas s použitím vašeho grafického materiálu (obrázků) pro účely neziskové organizace Klub svobodných matek z.s. a společnosti EMCO.

Popis svačinového boxu: Praktický box na svačinu s designem sušenek Biskiti pro malé školáky. Box má ideální velikost a hlavně obsahuje přihrádku, která se dá odebrat, na ovoce či zeleninu. Díky tomu už nebude jídlo smíchané. Uzavírání je uzpůsobeno tak, aby manipulaci snadno zvládaly i malé dětské ruce.
Rozměr (cm): 16,5 x 12 x 6.